آشنایی با کارواش صنعتی

آشنایی با کارواش صنعتی

کارواش صنعتی یا واترجت صنعتی دستگاهی مکانیزه برای شستشو و نظافت انواع سطوح ناهموار افقی و عمودی می باشد. کارواش سیار با استفاده از پاشش پر فشار آب تمامی آلاینده های سفت و تثبیت شده را از روی سطوح جدا نموده و از محیط حذف می نماید. آب پر فشار توان بالایی در شستشو و  نظافت آلاینده ها داشته. استفاده از سامانه های مکانیزه در شستشو و نظافت در مقایسه با شیوه های سنتی نه تنها زمان لازم برای نظافت را به میزان قابل ملاحظه ایی کاهش می دهد بلکه نقش موثری در ارتقا کیفیت نظافت ایفا می نماید.

اساس عملکرد دستگاه 

کارواش صنعتی

کارواش های صنعتی یا واترجت صنعتی دستگاهی مکانیزه می باشد که متشکل از ورودی آب، موتو، پمپ فشار قوی، شیلنگ فشار قوی و لنس ها و نازل ها می باشد. فشار آب وارد شده در واترجت صنعتی توسط پمپ افزایش یافته و از طریق لنس و نازل ها به سمت سطوح هدف پاشش می شود. دبی و فشار آب پاشش شده دو فاکتور مهم و کلیدی در دستگاه کارواش صنعتی می باشند. هر چه سرعت پاشش بیشتر باشد، سرعت عملیات نظافت توسط دستگاه کارواش صنعتی بیشتر شده و هر چه فشار آب بالاتر باشد توان دستگاه کارواش سیار در شستشو و نظافت لایه های عمیق آلودگی بیشتر می گردد.

مزایای استفاده از دستگاه کارواش صنعتی

کارواش صنعتی در مقایسه با شیوه های سنتی نظافت به واسطه استفاده از آب پر فشار برای شستشو و نظافت حجم کمتری از آب را مصرف می نماید. کاهش در تعداد نیروی خدماتی از جمله مزایای استفاده از دستگاه واتر جت صنعتی در نظافت می باشد که نق بسزایی در کاهش هزینه ها دارد. کاهش در مصرف آب و مواد شوینده از دیگر ویژگی های کلیدی دستگاه کارواش صنعتی می باشد که موجب سازگاری بالای این دستگاه های واترجت صنعتی با محیط زیست می گردد. 


نظافت صنعتی

مشخصات

  • جهت مشاهده منبع اصلی و ادامه این مطلب کلیک کنید
  • کلمات کلیدی: صنعتی ,کارواش ,نظافت ,فشار ,آب ,های ,کارواش صنعتی ,می باشد ,استفاده از ,دستگاه کارواش ,و نظافت ,دستگاه کارواش صنعتی ,صنعتی دستگاهی مکانیزه ,واترجت صنعتی دستگاهی
  • در صورتی که این صفحه دارای محتوای مجرمانه است یا درخواست حذف آن را دارید لطفا گزارش دهید.

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

عکس آقای خامنه ای

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

تارنمای روستای مرگاب آموزش کسب و کار اینترنتی نیازمندیهای صنعت ساختمان دیجیتال مارکتینگ ggsitgreat tobmachine کتاب من صحرا چت|افرو گپ|پرشین چت جدیدترین یوزر نیم پسورد نود 32، eset nod32 دانلود رایگان فیلم و سریال با لینک مستقیم هاست رایگان هاست رایگان