جاروی صنعتی دستگاهی مکانیزه برای نظافت

 جاروی صنعتی دستگاهی مکانیزه در نظافت

جاروی صنعتی یا مکنده صنعتی دستگاهی مکانیزه برای جمع آوری آلاینده ها از روی سطوح می باشد. جاروی صنعتی به واسطه استفاده از سامانه مکش، مانع از انتشار ذرات ریز گرد و غبار می گردد. اصول عملکرد دستگاه مکنده صنعتی مشابه اصول عملکرد جارو های خانگی می باشد. جاروی صنعتی به .واسطه استفاده از موتور توربینی و پمپ های قدرتمند ساید چنل توان بالایی در ایجاد خلا داشته و به واسطه مخزن بزرگ توانایی بالایی در مکش آلاینده ها دارد.

اساس عملکرد دستگاه های

جاروی صنعتی

جاروبرقی صنعتی یا مکنده صنعتی ابزاری کارآمد در نظافت می باشد. این دستگاه ها به واسطه استفاده از موتور توربینی و پمپ ساید چنل توان بالایی در مکش آلاینده ها دارد. سرعت و قدرت مکش دو فاکتور مهم و کلیدی در دستگاه جاروی صنعتی یا مکنده می باشند. هر چه سرعت مکش بیشتر باشد، سرعت انجام عملیات افزایش می یابد و هر چه قدرت مکش افزایش یابد، توان جاروبرقی صنعتی در مکش آلاینده های چگال تر بیشتر می شود.

مزایای استفاده از جاروی صنعتی در نظافت

جارو برقی صنعتی دستگاهی کارآمدی در نظافت می باشد که به واسطه ایجاد خلا در داخل مخزن دستگاه موجب مکش هوا و در پی آن آلاینده ها به داخل مخزن می گردد. دستگاه جاروی صنعتی به واسطه تجهیز به سیستم های فیلتراسیون قدرتمند، توان بالایی در جذب و به دام انداختن ذرات ریز گرد و غبار داشته و از این رو مانع از انتشار ذرات ریز گرد و غبار در فضای پیرامون می گردد. طراحی ویژه جاروی صنعتی و قرار گیری دهانه مکش در زیر سیستم فیلتراسیون امکان جمع آوری و مکش مایعات آلوده را برای کاربر فراهم می نماید. استفاده از سیستم سایکلون در مکنده صنعتی با به دام انداختن آلاینده های درشت از فیلتر دستگاه در برابر بریدگی و آسیب های وارد شده جلوگیری می نماید. 


نظافت صنعتی

مشخصات

  • جهت مشاهده منبع اصلی و ادامه این مطلب کلیک کنید
  • کلمات کلیدی: صنعتی ,جاروی ,مکش ,های ,دستگاه ,واسطه ,جاروی صنعتی ,به واسطه ,استفاده از ,مکنده صنعتی ,آلاینده ها ,صنعتی دستگاهی مکانیزه ,دستگاه جاروی صنعتی ,باشد جاروی صنعتی
  • در صورتی که این صفحه دارای محتوای مجرمانه است یا درخواست حذف آن را دارید لطفا گزارش دهید.

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

عکس آقای خامنه ای

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

نمایندگی پاناسونیک در تهران ثبت نام اینترنتی سایپا و ایرانخودرو اخبار ابران و شمال AMIR0260 دختران باحال انجمن آوا انجام پروژه های طراحی سایت asp.net مرکز تخصصی و سوپر صنعتی انواع گیربکس و الکتروگیربکس تاینی موویز | مرجع دانلود فیلم و سریال انواع شیرآلات-سونا جکوزی-توالت فرنگی-کابینت روشویی هاست رایگان هاست رایگان