بخش های مختلف جاروی صنعتی

 

 

جاروی صنعتی ابزاری کارآمد برای نظافت و جمع آوری آلاینده ها می باشد. جاروی صنعتی به واسطه استفاده از سامانه مکش مانع از انتشار آلاینده های ریز و ذرات گرد و غبار در هوای پیرامون شده و در نتیجه ضامن سلامت محیط می باشد. مکنده صنعتی به عنوانی ابزاری تخصصی در جمع آوری و حذف آلاینده ها، متشکل از بخش های متنوعی می باشد که در ادامه به بررسی بخش های مختلف آن می پردازیم:

موتور مکنده

موتور به کار رفته در مکنده صنعتی از نوع توربینی بوده و از همین رو امکان کارکرد مداوم و 24 ساعته دارد. با توجه به اینکه مکنده صنعتی در عملیات های سنگین صنعتی به کار گرفته می شود، استفاده مداوم و بدون وقفه از دستگاه بسیار با اهمیت می باشد. موتور های توربینی بر خلاف موتور های کلکتوری به کار رفته در مکنده های خانگی و تجاری، بی نیاز از تعمیر و نگهداری بوده و از این رو به راحتی پاسخگوی نیاز نظافتی محیط می باشد.

پمپ

جاروی صنعتی

پمپ به عنوان واحد مکش دستگاه وظیفه تخلیه هوای موجود در مخزن و ایجاد خلا را بر عهده دارد. کیفیت ساخت پمپ وابستگی مستقیمی با توان آن در ایجاد میزان خلا مخزن دارد. هر چه میزان خلا موجود در مخزن بیشتر باشد توان دستگاه در مکش آلاینده های چگال از فاصله دور تر بیشتر می گردد. بنابراین دقت در ساخت پمپ مکنده نقش موثر و کاربردی در عملکرد پمپ دارد. پمپ ها به کار رفته در دستگاه های جاروبرقی صنعتی از نوع پمپ های ساید چنل می باشد. پمپ های ساید چنل در مقایسه با انواع پمپ های به کار رفته در ساخت مکنده های خانگی و تجاری توان بیشتری در ایجاد خلا دارند.

سیستم فیلتراسیون

سیستم فیلتراسیون از جمله بخش های مهم و کلیدی در دستگاه مکنده صنعتی می باشد. فیلتر ها به واسطه ممانعت از خروج و باز نشر ذرات مکش شده در محیط ضامن سلامت محیط کار و افراد حاضر می باشند. فیلتر های به کار رفته در مکنده های صنعتی در مقایسه با انواع خانگی و تجاری از کیفیت و وسعت بالاتری برخوردار می باشند. علاوه بر این استفاده از سیستم نظافت فیلتر در مکنده های صنعتی، نقش بسزایی در بهبود کیفیت عملکرد فیلتر دستگاه داشته و با خروج ذرات به دام افتاده در منافذ فیلتر، مانع از خفگی فیلتر می گردد.


نظافت صنعتی

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

عکس آقای خامنه ای

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

محمد امین صمدانی دانلود آهنگهای عاشقانه و غمگین Shahriar Hanife sevenstore وبلاگ آرکو فایل ارائه پروژه ، مقاله و تحقیقات دانشجویی سیستم های امنیتی و حفاظتی دانلود رایگان گروه تشریفات مجلل درنیکا _ رشت دنیای بی غم سایت رسمی سجاد رفیعی هاست رایگان هاست رایگان