بخش های اصلی یک کارواش صنعتی

 

کارواش صنعتی ابزاری کارآمد برای شستشو و نظافت انواع سطوح هموار و ناهموار افقی و عمودی می باشد. واترجت صنعتی با استفاده از پاشش پر فشار آب تمامی آلاینده های چسبیده به سطوح را شستشو داده و از محیط حذف می نماید دستگاه های واترجت صنعتی یا به عبارت دیگر، واترجت های صنعتی به واسطه استفاده از پاشش پر فشار آب در مقایسه با شیوه های سنتی حجم کمتری از آب را برای شستشو و نظافت استفاده نموده و از این رو موجب صرفه جویی در مصرف آب می شوند.

فاکتور های مهم و کلیدی در دستگاه

کارواش صنعتی

دو فاکتور مهم و کلیدی در دستگاه کارواش سیار عبارتند از فشار پاشش و سرعت پاشش آب. هر چه فشار آب پاشش شده بیشتر باشد، توان دستگاه در حذف لایه های عمیق آلودگی بیشتر شده و هر چه دبی آب یا سرعت پاشش آب بیشتر باشد، سرعت عملیات شستشو و نظافت بیشتر می شود. از این رو در هنگام تهیه دستگاه واترجت صنعتی توجه به نوع عملیات، حجم آلودگی ها و مشخصات دستگاه اهمیت دارد.

پمپ فشار قوی

پمپ فشار قوی به عنوان قلب دستگاه کارواش صنعتی بوده و وظیفه افزایش فشار آب ورودی و پاشش آب پر فشار بر روی سطوح هدف را بر عهده دارد. از آنجایی که پمپ های به کار رفته در دستگاه واترجت صنعتی در تماس مستقیم با آب قرار دارند، از مواد مقاوم در برابر خوردگی ساخته شده اند. ساختار ویژه این پمپ ها موجب افزایش توان آنها در تولید آب پر فشار گردیده و از این رو موجب سازگاری بالای دستگاه با عملیات های سنگین نظافتی می گردد.

شیلنگ فشار قوی

شیلنگ فشار قوی، یکی از اجزای اصلی در دستگاه واترجت صنعتی می باشد که به منظور تحمل فشار آب خروجی ساختار متفاوتی با شیلنگ های معمولی دارد. شیلنگ فشار قوی فولاد بافت بوده و از این رو به راحتی می تواند فشار آب خروجی را تحمل نماید.

نازل ها

نازل ها به عنوان ابزاری در جهت دهی به آب پر فشار خروجی از دستگاه واترجت نقش مهم و کلیدی در میزان توان دستگاه در حذف آلاینده ها ایفا می نمایند. با توجه به اینکه مدل پاشش آب در نازل ها متفاوت می باشد، توجه به نوع عملیات شستشو و تناسب ان با نوع نازل نقش مهمی در کیفیت و سرعت عملیات شستشو ایفا می نماید.


نظافت صنعتی

مشخصات

  • جهت مشاهده منبع اصلی و ادامه این مطلب کلیک کنید
  • کلمات کلیدی: آب ,فشار ,دستگاه ,صنعتی ,های ,پاشش ,فشار آب ,پر فشار ,واترجت صنعتی ,پاشش آب ,این رو ,دستگاه واترجت صنعتی ,سرعت عملیات شستشو ,دستگاه کارواش صنعتی
  • در صورتی که این صفحه دارای محتوای مجرمانه است یا درخواست حذف آن را دارید لطفا گزارش دهید.

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

عکس آقای خامنه ای

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

vps-poster دانلود نوحه سال 95|مداهی جدید94 |مراسم عزاداری سال 95 دانلود نرم افزار دانلود بهترین های دنیای مجازی دانلود آهنگ جدید فروشگاه قطعات الکترونیک اصفهان بازاربرق برترین و کامل ترین سایت آهنگ سازی و خوانندگی روزنامه ها گالری عکس pix2fa کاسه شکر هاست رایگان هاست رایگان