انواع دستگاه های کارواش صنعتی

 

دستگاه های

کارواش صنعتی دستگاه های مکانیزه ای برای شستشو و حذف لایه های عمیق آلودگی از روی انواع سطوح افقی و عمودی می باشند. کارواش صنعتی با استفاده از پاشش پر  فشار آب تمامی آلاینده های چسبیده به سطوح را حذف نموده و در مجموع سطوحی تمیز و عاری از آلودگی بر جای می گذارد. دستگاه های کارواش صنعتی یا به عبارت دیگر واترجت های صنعتی به منظور تامین نیاز های نظافتی محیط های گوناگون در مدل های گوناگون و متنوعی طراحی و تولید می شوند. در ادامه به دسته بندی های گوناگون دستگاه های واترجت صنعتی می پردازیم:

دسته بندی دستگاه های

کارواش صنعتی بر اساس دمای آب خروجی

واترجت های صنعتی دستگاه های کاربردی برای شستشو و نظافت می باشند. این دستگاه ها بر اساس دمای آب خروجی به دو دسته واترجت های آب سرد و واترجت های آب گرم دسته بندی می شوند. واتر جت های آب گرم به منظور افزایش دمای آب خروجی مجهز به سیستم گرمکن بوده و با توجه به اینکه ورود آب داغ به داخل پمپ موجب آسیب آن می گردد، سیستم گرمکن پس از پمپ دستگاه قرار می گیرد. با توجه به اینکه دستگاه های واترجت آب گرم مجهز به سیستم گرمکن می باشند، در مقایسه با نمونه های آب سرد ابعاد بزرگتر و وزن بیشتری دارند.

دسته بندی واترجت های صنعتی بر اساس منبع تغذیه

دستگاه های کارواش اتوماتیک اغلب در نمونه های الکتریکی تک فاز یا سه فاز تولید می شوند. اما به منظور تامین نیاز های نظافتی محیط هایی که دسترسی به پریز برق و در نتیجه انرژی الکتریکی دشوار می باشد، واترجت ها در مدل های دیزلی یا بنزینی نیز تولید شده و از این رو امکان شستشو و نظافت محیط های دور از دسترس را به راحتی برای کاربر مهیا می نمایند.

دسته بندی واترجت ها بر اساس فشار کاری دستگاه

دسته بندی دیگر واترجت ها بر اساس فشار کاری دستگاه می باشد. کارواش های صنعتی با توجه به فشار کاری دستگاه در دو مدل واترجت های خانگی و واتر چت های صنعتی دسته بندی می شوند. واترجت های خانگی در مقایسه با واترجت های صنعتی فشار کاری کمتری داشته و برای انجام نظافت های خانگی مانند شستشو و نظافت حیاط، پارکینگ، نمای ساختمان و خودرو مناسب می باشد در حالیکه نمونه های صنعتی به واسطه داشتن فشار کاری بالا برای عملیات هایی  چون رنگ بری، زنگ بری و لایه برداری از روی سطوح مناسب می باشند.


نظافت صنعتی

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

عکس آقای خامنه ای

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

اجاره سوئیت مبله در تهران - اجاره آپارتمان مبله تهران بهترین دستگاه تصفیه آب IRMMD | Download Soft APP باران دانلود آهنگ جدید | آهنگ اسکای فروشگاه توت فایل گراف تور عرفان هاي كاذب وبلاگ توضیحات تفضیلی مدرسـه کریم مهـر هاست رایگان هاست رایگان