شستشو و حذف لایه های عمیق آلودگی با استفاده از دستگاه کارواش صنعتی

 

 کارواش صنعتی یا واترجت صنعتی دستگاهی مکانیزه و کاربردی برای شستشو و حذف لایه های عمیق آلودگی مب اشد که با اسفتفاده از پاشش پر فشار آب تمامی آلاینده های چسبیده بر روی سطوح را شستشو داده و حذف می نماید. این دستگاه ها به منظور افزایش فشار آب مجهز به پمپ فشار قوی می باشند. آب که به داخل دستگاه وارد می شود پس از عبور از پمپ به صورت پر فشار از طریق شیلنگ فشار قوی، لنس و نازل بر روی سطوح هدف پاشش می گردد. با توجه به اینکه اب خراج شده از دستگاه واترجت صنعتی پر فشار می باشد شیلنگ های معممولی نمی توانند برای انتقال آب استفاده شوند. چرا که از توان لازم و کافی برای تحمل فشار آب برخوردار نیستند. از رو در دستگاه های واترجت صنعتی همواره از شیلنگ فشار قوی استفاده می شود. شیلنگ فشار قوی دارای لایه فولاد بافت بوده و از این رو از توان لازم و کافی برای تحمل فشار آب برخوردار می باشند. کارآیی بالای دستگاه واترجت صنعتی موجب شده تا این دستگاه ها به منظور تامین نیازهای نظافتی محیط های گوناگون در فشار های کاری متنوعی طراحی و تولید شده اند.

دسته بندی دستگاه های

کارواش صنعتی

دستگاه های کارواش صنعتی بر اساس دمای آب خروجی از دستگاه به دو دسته کارواش های آب سرد و کارواش صنعتی آب گرم طراحی و تولید می شوند. دستگاه های کارواش صنعتی اب گرم به منظور افزایش دمای آب خروجی مجهز به سیستم گرمکن می باشند. در این دستگاه ها آب ابتدا به داخل پمپ وارد شده و پس از افزایش فشار وارد سیستم گرمکن می شود. پس از اینکه فشار  و دمای آب افزایش پیدا کرد ، از طریق شیلنگ و نازل ها آب بر روی سطوح هدف پاشش می گردد. آب پر فشار با دمای بالا از توان قوق العاده ای برای حذف لایه های چرب و روغنی برخوردار می باشد.


نظافت صنعتی

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

عکس آقای خامنه ای

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

اقدام پژوهی . گوشت ناب ، با ما بهترین باشید. آلفا فیلم دکوراسیون و درب استیل بیگروید | دانلود بازی و نرم افزار اندروید ادبی موبایل ملودی دانستنی ها شرکت پخش تراکت ماندگار هاست رایگان هاست رایگان